logo

Dávame zákazníkovi možnosť zlepšiť kvalitu života prostredníctvom integrovaného riešenia problémov spojených s usporiadaním obytných alebo kancelárskych priestorov, tvorbou nábytku a interiérov.

Spoločnosť ТМ KRONAS je zastúpená v krajinách Európy, Ázii a postsovietskeho priestoru. Pod záštitou značky pracujú centra, ktoré sa špecializujú na výrobe a predaji nábytkového kovania, hotového nábytku, službách v oblasti dizajnu a tvorby interiéru a nábytku, tvorbe riešení „na kľuč“ - od nápadu k hotovému interiéru a nábytku. Aktívne sa rozvíja franchising predajní, dizajnérskych a výrobných stredísk (angl. HUB), centier príjmu objednávok a ďalších oblasti pod ochrannou známkou KRONAS.

Naším cieľom je zostať expertom na trhu nábytku, nábytkového kovania, interiérových riešení, trendsetterom, ktorý vytvára kvalitne nové štandardy pohodlného života. Sme spoločnosť vizionárov oddaných svojej práce, zadávajúcich novú súradnicovú sústavu vo výrobe nábytku a tvorbe interiérov.

Tvoríme unikátne hodnoty pre každého klienta. V ponukách TM KRONAS sa kombinuje inovatívny dizajn, moderné technológie, najnovšie nábytkové  trendy, svetové štandardy kvality a služieb.

Sme presvedčení, že dom, kancelária a akékoľvek miesto, kde človek žije a pracuje, je živý svet s jedinečným charakterom, svojim vlastným štýlom a rytmom. Ponúkajúc svoj sortiment, služby a riešenia, v prvom rade myslíme na to, či sa stanú charakterovou rysou pre konkrétnu miestnosť, či prenesú náladu zákazníkov a budúcich majiteľov, či budú neoddeliteľnou súčasťou neustále sa meniaceho živého systému.

Vždy je zaujímavé pracovať na projektoch, ktoré pomáhajú uvoľniť potenciál osoby, spoločnosti, zlepšujú kvalitu života a týmto robia ju výraznejšou a sýtejšou. To je hodená výzva pre seba, umelé prekážky a rámce. Realizáciou práve takých náročných projektov sa zaoberáme pod záštitou ТМ KRONAS.

INŠPIRUJEME NA VYTVORENIE PREDSTAVY NÁBYTKU A INTERIÉRU, KTORÝ BUDÚ POZNAŤ A MILOVAŤ VŽDY. INŠPIRUJEME NAŠICH ZÁKAZNÍKOV BYŤ O KROK DOPREDU!