logo

 

Ako začína vytvorenie útulného a štýlového interiéru? Bezpochyby tak, že v našej fantázii si nakreslíme akým bude. V mnohých prípadoch interiérový dizajn určujú dvierka nábytku. Vzhľad miestnosti ako celku závisí od toho, aké budú. Je veľmi dôležité vybrať si nielen spoľahlivé nábytkové dvierka, ale aj tie, ktoré vám pomôžu realizovať vaše nápady s maximálnou presnosťou. V rámci TM FASART vám ponúkame najobľúbenejšie typy dvierok - maľované, fóliované a akrylátové nábytkové dvierka.

Maľované nábytkové dvierka

Nábytkové dvierka TM FASART sú vyrábané vo vlastnej výrobe spoločnosti KRONAS. Budúce nábytkové dvierka prechádzajú všetkými fázami, počnúc predprípravou a končiac hotovým produktom. Každá fáza výroby prebieha pod prísnou kontrolou kvality a v súlade so všetkými technologickými procesmi. Práve vďaka tomu naši zákazníci dostávajú kvalitné produkty, ktoré im slúžia dlhé roky.

Dnes nábytkové dvierka obchodnej značky FASART od spoločnosti KRONAS sa vyrábajú s rôznymi výrezmi a aj bez nich. U nás nájdete, už u mnohých obľúbené maľované nábytkové dvierka s výrezmi v modernom a klasickom štýle, ako aj novinku – nábytkové dvierka s integrovanými úchytkami.

Výhody maľovaných nábytkových dvierok:

  • Bohatý výber farieb, odtieňov, ktoré je možné objednať zo vzorkovníka farieb RAL, NCS a WCP
  • Odolnosť voči vysokým teplotám, vlhkosti a UV žiareniu
  • Rozmer nábytkových dvierok je obmedzený iba veľkosťou MDF dosky.

 Fóliované nábytkové dvierka

Fóliované nábytkové dvierka sú najrozšírenejším typom nábytkových dvierok, predovšetkým vďaka svojej pevnosti a spoľahlivosti a taktiež pre široký výber PVC fólií. Pre potiahnutie nábytkových dvierok FASART sa využívajú PVC fólie popredných výrobcov: Alfatherm. IMAWELL, LG HAUSY, RENOLIT. Vybrali sme 150 najobľúbenejších a najmodernejších dekórov s rôznorodými textúrami a farebnými riešeniami: matné a lesklé unicolory, metalízy, fólie s imitáciou prírodného dreva a farbených dýh, fantazijné dekóry.

Nová kolekcia vyrezávaných nábytkových dvierok FASART TM pozostáva z 30 modelov v modernom a klasickom štýle. Každý model je vytvorený vo svojom jedinečnom dizajne, ktorý zahŕňa vypracovanie originálneho frézovania, výber dekorácie fólie a štýl aplikácie patiny. Kombinácia týchto základov vytvára jedinečný celistvý obraz, pomocou ktorého je možné stelesniť akýkoľvek dizajnový nápad.

Výhody fóliovaných dvierok:

  • Ideálny pomer ceny a kvality
  • Bohaté množstvo farieb a textúr
  • Jednoduchá údržba

Akrylátové nábytkové dvierka

Akrylátové nábytkové dvierka sa odlišujú predovšetkým svojimi dekoratívnymi vlastnosťami a sú ideálne na vytvorenie moderných štýlových interiérov. Môžu byť potiahnuté PVC alebo PET fóliou alebo 0,7 alebo 2 mm akrylom. Pri výrobe nábytkových dvierok spoločnosť KRONAS používa materiály od popredných značiek: Rehau, Alvic, Skin, AGT. Na výrobu týchto nábytkových dvierok sa najčastejšie používa vodoodolný PUR alebo bezšvové laserové olepovanie, čo umožňuje získať dokonalý monolitný povrch.

Výhody akrylátových nábytkových dvierok:

  • Estetické vlastnosti (dvierka môžu mať super lesklý povrch a aj super matný povrch)
  • Odolnosť voči mechanickým poškodeniam
  • Odolnosť voči vysokým teplotám, vlhkosti a UV žiareniu
  • Jednoduchá údržba