logo

 

Produkcia TM Slider – to sú systémy pre posuvné dvere

Hlavný postoj a dôraz obchodnej značky sú kladené na optimálny pomer ceny a kvality, praktickosť a súčasný vonkajší vzhľad.

Výhody:

  • Kontrola všetkých výrobných fáz, ktorá zaručuje bezchybnosť.
  • Najkratší možný termín na výrobu hotových výrobkov.
  • Profily sú vyrobené z vysokokvalitnej zliatiny hliníka značky 6063 na profesionálnych automatizovaných strojoch, čo zaručuje dlhú životnosť posuvných systémov.
  • Dodanie hotových výrobkov špecializovaným dopravným prostriedkom, vylučuje poškodenie počas dopravy.
  • Široká ponuka konfigurácií a dekorácií umožňuje koncovému užívateľovi vytvoriť esteticky príjemný dizajn produktu.
  • Sortiment profilov dopĺňa náplň, ktorú je možné objednať v našej výrobe.
  • A taktiež máme rôzne príslušenstvo pre montáž systémov – vodiaci profil, kolieska, štetiny.
  • U nás získate komplexné riešenie pre posuvné dvere – výber profilov, príslušenstva, rezanie, montáž, plnenie.

Slider FUSION – tento tenký profil nezvyčajného tvaru s moderným dekórom, nielen doplní orámovanie výplne, ale stane sa detailom, ktorý zdôrazňuje myšlienku návrhára/dizajnéra.

Slider Modus, svetové trendy diktujú nové formy profilov pre posuvné dvere. Dnes sú to tenké línie s presnou geometriou, ktoré majú za úlohu zdôrazniť náplň a zároveň zachovať ergonómiu a pohodlie počas používania.

Slider Premium – profil s hrúbkou kovu 1,4mm zabezpečuje spoľahlivosť počas užívania systémov a je vhodný na výrobu dverí výškou 3,2m a šírkou 1,2m. Je vhodný pre skrine s ťažkou náplňou. Vynikajúca voľba pre nábytok prémiového segmentu.

Slider Expert – optimálne riešenie pre väčšinu posuvných systémov. Najobľúbenejšia konfigurácia profilu a najlepší pomer ceny a kvality.

Slider Avenue – široký a pohodlný prémiový profil v najmodernejších dekoráciách. Hrúbka kovu 1,2 mm.

Slider Castle – uzavretý profil. Je to vynikajúce riešenie pre vytvorenie vnútorných izbových priečok. A široký výber farieb dovolí dokonale integrovať posuvné dvere do vášho interiéru.

Slider Trend – forma profilu, ktorá zdôrazní individualitu a sofistikovaný vkus vášho interiéru. Lesklý povrch dodá vášmu nábytku doplňujúci lesk.

Slider Hard – uzavretý profil H-typu je tou správnou voľbou pre interiéry v štýle Hi-Tech a LOFT. Tvar a hrúbka profilových stien umožňuje používať ho pri skriniach s ťažkou náplňou a masívnymi vnútornými izbovými priečkami.

Slider Quadro – super široký uzavretý profil, ktorý zdôrazní masívnosť nábytku a urobí jeho vonkajší vzhľad dôkladnejším. Presné línie a geometria sú zvláštnosťou tejto rady.

Slider Line – úzky, ergonomický profil, ktorý sa môže použiť pri nehlbokých skriniach, ako sú napríklad v predsieni. Veď šírka vodiacich profilov je iba 40 mm.

Slider Air – veľmi úzky zvislý a vodorovný profil. Táto konfigurácia profilov dáva výrobku elegantný vonkajší vzhľad a ľahkosť pre celú konštrukciu.

Slider Project – populárna a rozpočtová konfigurácia profilu, ktorý je ideálny na výrobu sériového a kancelárskeho nábytku.