logo

 

Nábytkové kovanie a príslušenstvo vyrábané pod obchodnou značkou ALVA sa vyznačuje najvýhodnejšou cenou. Aktuálny vzhľad, dostupnosť, rovnováha medzi kvalitou a cenou, presná funkčnosť odlišuje tieto výrobky medzi konkurentmi.

 Dostupnosť a univerzálnosť kovania ALVA umožňuje používať ho nielen pre jednotlivé projekty klientov, ale aj najčastejšie v hromadnej výrobe nábytku. Sú použiteľné v takmer každom štýle interiéru.

 Sortiment zahŕňa najpopulárnejšie typy funkčných a vrchných kovaní. To umožňuje lepšiu špecializáciu, preto si môžete byť istí v dôstojnej kvalite.

Preto výrobky ALVA sú najlepším výberom pre výrobcov nábytku a všetkých tých, ktorí chcú platiť výlučne za kvalitu a funkcie, ktoré potrebujete.

Výhody:

  • nízka cena,
  • iba najnutnejší funkciál
  • aktuálna a široká škála.

Základné smery:

Vrchné kovanie ALVA je prezentované kľučkami a háčikmi pre nábytok, kombinujú dokonalú rovnováhu medzi cenou a kvalitou. Kľučky ALVA sú dostupné v najatraktívnejších tvaroch a farbách.

Nábytkové závesy majú len tie najdôležitejšie parametre. Dostupné riešenie pre tých, ktorí v prvom rade oceňujú funkčnosť.

 Výsuvné mechanizmy kombinujú v sebe rovnováhu medzi cenou a funkčnosťou. Odolné, pohodlné a jednoduché počas montáže a v prevádzke.

Funkčné kuchynské doplnky (sušičky riadu, držiak na poháre, drôtené regály) pomôžu racionálne organizovať pracovný priestor.

Sortiment nábytkových podpier zahŕňa výrobky v elegantnom klasickom aj modernom štýle. Základný dôraz je kladený na neregulované podpery, ktoré svojim dizajnom dopĺňajú akýkoľvek interiér.