logo

Trade Sky s.r.o je holding v rámci skupiny spoločnosti, ktorých hlavnou podnikateľskou činnosťou je zahranično-obchodná a investičná činnosť, ktoré prispievajú k rozvoju európskeho trhu s nábytkom. Investujeme prostriedky do vývoja nových produktov, vytvárame vlastné značky, neustále rozširujeme geografiu našej pôsobnosti.

V záujme zvýšenia efektivity skupiny a jej podnikateľskej činnosti, zavádzame vysoké štandardy činnosti spoločností: korporačné, značkové, komunikačné, štandard predaja, obstarávania a i., sprevádzame ich pôsobenie vo všetkých fázach a vo všetkých procesoch, čím robíme podnikanie úspešným!

Uvedomujeme si, že stabilná budúcnosť závisí od každého z nás, každý deň nachádzame príležitosť aby sme zmenili svet okolo nás k lepšiemu. Ako spoľahlivý a zodpovedný operátor na trhu ponúkame našim partnerom efektívne riešenia pre rozvoj ich podnikania, prispievame do našej spoločnej stabilnej a šťastnej budúcnosti.

Zastupiteľstva, ktoré sú súčasťou holdingu:

  • Spoločnosť „Import“ (Ukrajina);
  • Spoločnosť DOMINI (Kazachstan);

Medzi aktíva duševného vlastníctva spoločnosti Trade Sky s.r.o patria nasledujúce vlastné obchodné značky: GIFF, GIFF PRIME, VIRNO, ALVA – nábytkové úchytky, DOMINI - hotový nábytok, SLIDER - posuvné systémy, FASART – nábytkové dvierka, KRONAS - nábytkové komponenty.

Našimi partnermi sú také veľké medzinárodné nábytkové spoločnosti ako Egger, Hettich, Rehau, Gamet, HOMAG a i..

 

NAŠA ÚLOHA:

Udržiavať dlhodobú hodnotu pre našich klientov/partnerov, formovanie finančnej stability skupiny spoločností, rozvoj a podporu oblasti, ktoré sa týkajú nábytkárskeho priemyslu, inovácií v oblasti nábytkových komponentov a technológií.