logo

 

GIFF PRIME – RIEŠENIE PRE PROJEKTOVANIE MODERNÉHO NÁBYTKU

Rada funkčných úchytiek GIFF PRIME je vytvorená na základe najmodernejších technológií a vyznačuje sa vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. V rade GIFF PRIME nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie pohodlného a odolného nábytku: systém výsuvných zásuviek, zásuvkové systémy, závesy.

SYSÉM VÝSUVNÝCH ZÁSUVIEK FLATBOX GIFF PRIME

FlatBox je inteligentný zásuvkový systém, ktorý je kombináciou elegantného dizajnu a pôsobivej technológie. Je to voľba pre tých, ktorí si cenia pohodlie aj v tých najmenších detailoch a snažia sa stelesniť súčasné trendy vo výrobe nábytku. Rada obsahuje zásuvky s kovovými a sklenenými bočnými stranami s rozmermi: výška 84, 116, 167 a 199 mm, hĺbka 300 až 550 mm v bielej a grafitovej farbe, a taktiež panely a úchyty pre montáž vnútorných zásuviek. Životnosť zásuviek je 100 tisíc otváracích cyklov, čo zodpovedá 65-ročnej prevádzke.

SKRYTÉ NÁBYTKOVÉ VÝSUVY GIFF PRIME 3D

Nábytkové výsuvy GIFF PRIME 3D – sú to mechanizmy, funkčnosť ktorých zabezpečuje najpohodlnejšie užívanie a dokonalý vzhľad nábytku. V ponuke sú výsuvy s tlmením a push pre dosky 16 a 19 mm.

BOČNÉ NÁBYTKOVÉ VÝSUVY GIFF PRIME

Spoľahlivosť a vynikajúce jazdné vlastnosti bočných výsuvov GIFF PRIME zaisťujú stabilnú prevádzku a maximálne pohodlie. Výsuvy s tlmením,  push a exkluzívne riešenie, kombinácia tlmenia a push výsuvov Smart Touch otvárajú nové možnosti pri návrhu nábytku.

NÁBYTKOVÉ ZÁVESY GIFF PRIME

Závesy GIFF PRIME – je to rada moderných závesov, ktoré spája európsky dizajn a popredné technológie.

Rada GIFF PRIME obsahuje závesy pre montáž nábytkových dvierok ku konštrukcii pod uhlom 90° a  pánty na rohové dosky 30, 45, 180, - 30, -45°, čo umožňuje použiť závesy z jednej rady pre všetky možné možnosti montáže nábytkových dvierok. Životnosť pántov je 100 tisíc otváracích cyklov, čo zodpovedá 65-ročnej prevádzke.